Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyenge gimnáziuomok vagy...

Gyenge gimnáziuomok vagy szakközépek Pesten, az V. kerülethez közel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most vagyok nyolcadikos, és most megyek majd gimnáziumba (vagy szakközépbe). Nem vagyok egy olyan bivaly erős tanuló, ilyen hármas-négyes... Szóval egyáltalán nem vagyok erős, na. :(:DD

Az ötödik kerületben lakom, és jó lenne ha nem kéne majd hatkor kelnem, ahhoz hogy oda érjek időben a sulihoz. Ezt úgy értem, hogy inkább a közeli sulik érdekelnek. Meg persze úgy, hogy nem szeretek korán kelni, de ez per pillanat gondolom senkit nem izgat, na mindegy. Eddg németet tanultam, és szívesen folytatnám, góha lehet, de nem létfontosságú feltétel.:) Szóval egy gyengébb gimit, vagy egy erősebb szakközépet keresek, ha lehet német kéttannyelvűt, és Pesten, az ötödik kerülethez közel.:) Tudnátok légyszíves segíteni?

A HELYESÍÁSI VAGY FOGALMAZÁSI HIBÁKÉRT ELŐRE IS ELNÉZÉST KÉREK!



#iskola #gimnázium #szakközépiskola #felvételi #Pest #GIMNZÉIUMOK. GIMIK #ÖTÖDIK KERÜLET
2013. szept. 28. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát a Belvároban inkább az erős sulik vannak.

Talán a szomszédos kerület(ek)ben lehetne még körülnézni.

pl. Szinyei Merse Gimi, ott van is német

2013. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van még a Lónyay utcában is egy gimnázium, a neve nem jut az eszembe (Talán valamilyen "Református Gimi")
2013. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az V. kerülethez minden közel van, ami a metróval elérhető!
2013. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
VMG
2017. szept. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!