Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Külön-külön kell elérnem 30...

Külön-külön kell elérnem 30 pontot a felvételiben, vagy átlagot számolnak?

Figyelt kérdés
Győrbe akarok menni a Szent-Györgyi Albert Általános Iskola,Középiskola és Kollégium-ba továbbtanulni.Az az egy problémám akadt,hogy nem tudom pontosan,hogy a felvételiben külön-külön mind a három tantárgyból kell elérnem 30%-ot,vagy ezeknek az átlagában..és őszintén szólva nagyon izgulok,mert 6 évem múlik a felvételin..:S
2009. nov. 7. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Külön-külön kell elérned. Ha csak átlagban kéne, akkor nagyon rossz teljesítményű emberek is bejutnának.
2009. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,bár nem örülök neki,hogy így van..nagyon nem:(..nehéz elérni..

mondjuk azaz érdekes,hogy ez az iskola úgy irta le a szórólapban ezt a dolgot h hozzátette "átlagában"..na tessék,mondom akkor könnyű lesz..dehát látom csak hülyeségeket irkálnak:S

2009. nov. 7. 16:08
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
Ha azt írták, hogy átlagban, akkor náluk így van. Minek kérdezed meg? Ennyi ésszel ne számíts rá, hogy fölvesznek. Tudod van olyan is felvételin, hogy szövegértés és úgy látom neked az nagyon nem megy.
2009. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én azért kérdeztem rá PONTOSAN,mert valaki azt mondja,hogy ez akkor sem így van!!!Valaki meg azt mondja,hogy átlagban!És a szövegértésem meg négyes!Csakhát tudod anyám is azt mondta h ez nem így van,hiába ezt írják..
2009. nov. 7. 17:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Abból a szövegből, amit ott írnak, ez nem egyértelmű. Írjatok nekik e-mailt és kérdezzétek meg. De lehet, hogy szándékosan hagyták homályosra, hogy a protekciósokat is be tudják suvasztani, akiknek külön-külön nem biztos, hogy meglenne a 30%.
2009. nov. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van,volt ott protekciós(legalábbis szerintem 4lány az volt) ..szówal 4 lány ebben a bizonyos iskolában elég sokat beszélgetett a kollégium fenntartójával,az igazgatónővel is jó kapcsolatban vannak(a látottak alapján ezt véltem felfedezni),tehát ez a négy lány 100%,hogy osztálytársam lesz,ha bekerülök ide!Remélem befogok kerülni^^Én is lehetnék protekciós,ha az igazgatónő fia 1-2 évvel idősebb lenne és fent lenne a neten..:P Vagyis a protekciósoknak könnyebb^^:P énis szeeretném ha könnyen belehetne jutni..csak ez nem az az iskola:S habár aztán ki tudja,egyszer voltam még ott(olyan középszintűnek tűnt,azt is mondták,hogy az.)
2009. nov. 22. 18:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Aztán felvettek.:D ebbe az iskolába..:) és ebből a 4 lányból 3 lány az osztálytársam lett.-.-xDD
2012. márc. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!