Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a nyíregyházi Zrínyi...

Milyen a nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Erős suli, de elég sznob, nem árt, ha 17 évesen már kocsival tudsz járni :P Válogatott gróflegények/leányok járnak oda, ahol apucinak/anyucinak van pénze fizetni a rengeteg különórát, és így tudják biztosítani, hogy az egyik legjobb eredményű iskola a városban. Persze nem akarlak lebeszélni róla, jó a tanári kar, vannak elvárások, rendesen tanítanak, jó az iskolai élet, programok, stb.
2009. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igen. Én mindig azt hallottam róla, hogy onnan csak az jön ki puttón öltözve, aki tanár. Régebben erősebb volt a suli, jobb híre is volt, de most tényleg sok a kisherceg/nő. Persze járnak oda normális emberek is, mint mindenhova.
2009. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én most leszek végzős a suliban. Összességében szeretem. Igen, tényleg jó sok a pénzes kölyök, de sztem az oktatás attól még nagyon szuper. Nagyon nagyon jó tanárok vannak és jó fejek is. Persze vannak kivételek. Én csak ajánlani tudom :D
2010. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!