Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Nyíregyházi...

Milyen suli a Nyíregyházi Eötvös József Ált. Isk. és Gimnázium? Valaki jár/járt ott?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok és egy Nyíregyházához közeli kisvárosban élek. És én az Nyíregyházi Eötvöst szeretném megjelölni. Hallottam róla jót is meg rosszat is, de inkább jót.

Valaki aki oda jár vagy oda járt leírná nekem hogy milyen? Nehéz beilleszkedni?


(itt a honlapja: [link]



2013. okt. 1. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
elmegy :) jók a tanárok , közösség
2013. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Végül az Eötvöst jelölted meg?:D Amúgy nem tudom,nézed-e még a kérdést, de ha esetleg visszatévedsz ide (vagy mást is érdekelne), az én tapasztalataim a következők:

Nagyon jó a közösségi élet, a beilleszkedéstől nem kell tartani, mindenki talál magának barátokat, bár ennyi ember közül nem is nehéz :D Sok közösségi program van, azonkívül az osztályok is általában összetartóak. A tanárokkal jól ki lehet jönni, bár azért tanulni kell, főleg tagozaton. A nyelvi képzés nem a legerősebb,bár azért van néhány jó angol tanárunk, főleg fakton, de a matek-fizika és a biosz-kémia tagozat nagyon színvonalas. Az érettségi tárgyakra pedig baromi jól felkészítenek. Általános tagozaton is nagyon jó arcok vannak, az osztályok között is jó a kapcsolat, csak ajánlani tudom! :)

2014. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Teljesen támogatom az előttem szólókát. én biosz kémia tagozaton vagyok és imádom.. Én is csak ajánlani tudom ;)
2014. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nagyon rossz a közösség. Csak 2 dolog számít: a pénz és a kinézet. Tele van k...ákkal a suli. A tanárok nem rosszak, vannak köztük és rosszak is. Az iskola színvonala egyre csak lejjebb megy. Én oda jártam, tapasztalatból mondom.
2017. júl. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Adom az előző válaszát, nagyon megy lefele a színvonal. Tele van az iskola újgazdag bunkó gyökerekkel. Szerintem idén már a legtöbb jelentkezőt fel is veszik.
2018. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!