Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi többletpontok: ezt...

Érettségi többletpontok: ezt megtehetem?

Figyelt kérdés

angol felsőfokú nyelvvizsga -50 többletpont

angol OKTV 1-30. helyezés is kap bizonyos többletpontot

Ezt a 2-t összeadhatom-e? Például: Van felsőfokú angol nyelvvizsgám(50), és ha mondjuk 15. leszek az OKTVn (50), akkor 80 többletpontot jelent, vagy csak 50-et? Úgy értem, mégiscsak ugyanabból a tantárgyból szeretnék 2 jogcímen pontokat bezsebelni.


Kérem, csak olyan írjon, aki biztos benne, én nem vettem ki egyértelműen a leírásokból.


2009. nov. 8. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméletileg 80 pontot kéne kapnod, mert a nyelvvizsga és az OKTV helyezés az két teljesen különböző pluszpontszerzési lehetőség :)
2009. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha angolból mész akkor nem számítják be, mert csak az egyik érvényes. Ugyanúgy, mintha csinálsz egy nyelvvizsgát és egy emelt angol érettségit amiből meglenne a nyelvvizsgád, azt is csak 1x számolják bele.
2009. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!