Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bethlen Gábor Általános...

Bethlen Gábor Általános Iskola És Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés

2013. okt. 2. 18:52
 1/4 anonim válasza:

Te is oda szeretnél menni?

Egyébként engem is érdekelne!!

2013. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Lehet mostmár késő válaszolni, de hátha másnak még jól jön

Szóval én 3 éve járok oda (7.ben kezdtem).

Szerntem sulihoz képest nagyon jó (persze, senkisem szereti az iskolát, de ahhoz képest..)

A tanárok többsége jól tanít, és foglalkozik a diákokkal, de azért van néhány, akik senkinek sem kedvencei. Az évfolyamfelelősi rendszer is sokkal jobban bejön, mint máshol az osztályfőnök. És ezáltal elég "közel" állunk a másik osztállyal az évfolyamon. (Ha valakit egyszer érdekel ez a rendszer, akkot szívesem elmagyarázom).

A diákok úgy az egész iskolában jófejek, ahogy én ismerem. Viszont sajnos a fiatalabb évfolyamok kezdenek divatmajmosodni, pedig az idősebbeknél szinte nincsenek is.

Röviden kb. ennyi. Nem a legobb suli az tény, de szerintem ez is elég erős oktatás szempontjából.



Egyébként átmentél? :D

2015. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyelvtanárokról és a matektanárokról tudnál írni valamit? Ezt a sulit is be fogjuk jelölni a gyerekemmel.
2016. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok. A gyermekeim ide járnak és nagyon jól érzik magukat. Mind a nyelvtanárukkal mind a matematika tanárral nagyon elégedettek vagyunk de leginkább a humánus, gyerek centrikus hozzáállásukkal. Kérdezz nyugodtan ha még érdekel valami :)
2017. jan. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!