Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki tanul a Gábor Dénes Főiskol...

Ki tanul a Gábor Dénes Főiskolán általános rendszergazdának?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Engem az oktatás érdekelne plusz a tantárgyak.Pl. Milyen szinten folyik a matek oktatás? Mit érdemes átnézni mielött elkezdődik a félév? Infós tárgyakból mit várnak már el tudottnak? Matekból mit várnak el? Én itt arra gondolok ,h deriválásra lesz szükség vagy ehhez hasonlókra?Vagy ezt késöbbiekben tanítják?

Ha valaki erre a szakra jár milyenek a tapasztalatai? Gólyatábor milyen szokott lenni? Minden érdekel a suliról, a tárgyakról.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. jún. 13. 09:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nincs ott semmi matek. Kicsit számítógépezgettél otthon és már le is teheted első nap mind a 2 év vizsgáját.
2010. jún. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem mondod?Te melyik szakra jársz?
2010. jún. 13. 09:40
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
A GDF-fel csak óvatosan... Nem tudom, most is igaz-e, de pár évvel ezelőtt a komolyabb cégek az álláshirdetéseikben kikötötték, hogy GDF-et végzetteket nem várnak.
2010. jún. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Én is úgy tudom, mint az előző, hogy nagyon sok munkahelynél külön írva van, hogy kivéve ez a suli:/
2010. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ilyet megtehetnek a munkáltatók? Mi okozza ezt a hírnevet a sulinak? Mi a probléma vele?


Valaki aki oda jár az mit gondol erről? Tényleg ez a helyzet?

2010. jún. 13. 10:49
 6/21 anonim ***** válasza:
71%

Hát, elég link suli sajnos, tényleg nem sok jót hallani róla.


[link] Itt olvasgathatsz róla véleményeket, oda járóktól is.


Bár szerintem eleve elgondolkodtató, hogy 140-160 a ponthatár tulképp minden szakjára...


Kedves kérdező, egyébként megkérdezhetem, miért pont oda jelentkeztél? Mert a kérdésedből ítélve elég lelkesnek tűnsz, ami azért nem jellemző a GDF-esekre úgy összességében - persze vannak kivételek, gondolom -, de oda jellemzően olyanok járnak, akiknek eszük ágában sincs tanulni, de azért akarnak egy diplomát (ilyen volt párom egyik haverja, aki szintén odajárt), vagy akiket nem vesznek fel máshova...

2010. jún. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én csak informálódik ,hogy milyen a suli. Egyik barátom készül oda és gondoltam utánna járok ,hogy hova is akar menni ,mert én is hallottam róla érdekes dolgokat,de azt hittem ,hogy ez csak olyan pletyka.

Őt érdekli az infó és papírt akar szerezni ,hogy el tudjon helyezkedni.

Én ezt a sulit másh képzeltem el..rengeteg a rossz vélemény róla.

2010. jún. 13. 12:27
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem, ha nem csak a papír kell neki, hanem valóban érdekli is, tanulni is akar és később kezdeni is szeretne vele valamit, akkor ne a GDF-re menjen, mert tényleg nem nézik jó szemmel a munkáltatók a GDF-es diplomát...


Én a helyében legalábbis ezt tenném. :)

2010. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tudsz helyette másik sulit? Olyat ahova be is lehet kerülni.
2010. jún. 13. 14:59
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát átböngészve a felvit, ahol van még ez a szak, tavalyi államilag támogatotton lévő ponthatárokkal: SZTE (297), NYME (204) - ez megy Bpen is, nem csak Szombathelyen amúgy -, Dunaújvárosi Főiskola (168), meg van ELTÉn, de csak költségtérítésesen 190-es ponthatárral. Hangsúlyozom, ezek a tavalyi dolgok, de szerintem egyiknél sem olyan borzasztóan magas a ponthatár, hogy ne lehetne összehozni. :)


GDFnél mindenesetre mindegyik (sokkal) jobb - szerintem. :)


De javaslom átböngészni a felvit különben. :)

2010. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!