Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi után az első OKJ...

Érettségi után az első OKJ ingyen van igaz?

Figyelt kérdés
Grafikus OKJ-ket keresek és mindenhol olyan drágák. Nekem ezt nem kell figyelembe vennem mert az első szakmám lenne? Vagy ilyenkor hogy van?

2013. okt. 4. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

csak a támogatottak


érdeklődni kell!

2013. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak az iskolarendszerű képzésben ingyenes az első okj, ha tanfolyamot találsz az fizetős, azt nem támogatja az állam.

Sajnos attól hogy ingyenes nem kizárt hogy az iskola szed valamilyen összeget (közel sem annyit mint a tanfolyami költség lenne)

pl. itt egy link, ettől olcsóbbat most nem találtam neked, és azt a szakképző iskolát dicsérni szokták.

[link]

2013. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
énis ezt néztem. de erről azt mondták, hogy nem a legjobb és csak azt tudják, hogy beültetnek órára és csinálj amit akarsz...
2013. okt. 4. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Elég sok helyen látok grafikus képzést.

Esetleg ez?

[link]

2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!