Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fizetős szakokon mennyire...

Fizetős szakokon mennyire szaroskodnak? Másképp állnak az emberhez?

Figyelt kérdés

Van már egy diplomám, de most szeretnék még egyet szerezni.

Ugye csak költségesen van lehetőségem, de viszont úgy nem akarok kifizetni több mint egy milliót, h ha úgy állnak az emberhez, mint államin.

Szal ha kell, ha nem buktatnak, azt nézik, h tegyenek keresztbe, mert az idióták egy 5 éves szintjén vannak és azt hiszik, h akkor jó egy iskola, ha 90%-a bukik a hallgatóknak.

Nekem meg ehhez már nincs kedvem, mert felidegesít valamelyik jól meg is bombázom az agyát, több száz ezer forint után mit számít 50 ezer pénzbírság meg két év felfüggesztett?

Na jó nem, de a lényeg, h elvárnám az objektív hozzáállást!

Van ilyen?



2013. okt. 5. 02:01
1 2
 1/13 reptoid ***** válasza:
100%
Nem tudják, milyen finanszírozási formán vagy.
2013. okt. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Akkor az idióták simán kirúgják a fizető diákot?

Hmmm máskor meg.... az anyjukat egy jó zsíros UV-ért.

Bár ugye az más egy kicsit.


Kössz szépen!

2013. okt. 5. 08:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon engem soha sem rúgtak ki úgy vizsgán, hogy az ne lett volna jogos. De egyébként, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nincs kivételezés a fizetős hallgatókkal szemben. Ami nagyon jól is van így. Attól, hogy van pénzed semmivel sem leszel okosabb, vagy felkészültebb.
2013. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezért kellene tanulni. -.-
2013. okt. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan azt gondolod, hogy ha költségtérítést fizetsz az azt jelenti, hogy majd a semmire kapsz egy diplomát? Elég gáz ez a hozzáállás.

Azért meg nem az oktatókat meg az iskolát kell idiótázni, ha valakik tojnak az egészbe és ezért magas a bukási arány.

Tudod, én is munka mellett tanulok és amikor mondjuk egy vizsgám simán négyes lesz nem különösebben megerőltető tanulás mellett, a fél évfolyamot meg kivágják, akkor lehet, nem a vizsgát meg az oktatót kellene szidni, hanem tanulni kell. Persze, könnyebb másra fogni a kudarcot, mint magadban keresni azt.

2013. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj már bele légy szíves!

Az egyetem így-is úgyis megkapja a pénzt, ha államis vagy akkor az államtól, a fizetős, akkor pedig tőled.

Neki tökmindegy, hogy honnan jön a pénz. Nem fogja őket érdekelni, hogy fizetős vagy-e, vagy sem.

2013. okt. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól hogy fizetős vagy, nem részesülsz más elbírálásban, gondolj bele kicsit. Te ugyan annyit fizetsz saját zsebből, mint amennyi normatívát az állam fizet utánunk, államisok után. Tehát az iskolának egyre megy ki fizeti a tandíjat.
2013. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jól van gratulálok, látom az értelmi színvonal az meg van ill a szövegértés a gyengétek.

Nem tudom hol olvastátok, h én azt várom, h a pénzért megkapom a diplomát, objektív értékelésről beszéltem.

Az meg h nálatok a tanárok nem élnek vissza a jogaikkal az nem azt jelenti, h máshol is így van.

Plusz a fizetős diák azért jó, mert az államin felül hozza a pénzt!

Na további jó lázadozást kedves diplomások(a szövegértést pedig gyakoroljátok egy kicsit).

2013. okt. 6. 13:39
 9/13 anonim ***** válasza:

Inkább a TE szövegértéseddel van a probléma!

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Megkaptad a választ: UGYANANNYIRA, mint "nem fizetős" szakon.


Ha te eddig azt tapasztaltad, hogy minden szar, akkor most is ugyanerre számíthatsz.

2013. okt. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves szövegértési bajnok kérdező. Melyik kérdésedre is nem kaptad meg a választ? És honnan veszed hogy a költséges az államin felül hozza a pénzt? Ugyan annyit hoz mint egy államis, csak az államisokét az állam állja a költségesekét meg ők maguk. A pénz ugyan akkora, tehát az iskolának tök mindegy milyen státuszban vagy ott a pénz amit kapnak ugyanannyi.
2013. okt. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!