Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A gyerekem most nyolcadikos,...

A gyerekem most nyolcadikos, szeretne gimibe menni, de én nem tudom, hogy a tavalyi jegyeivel lesz-e esélye bekerülni valamelyik nevesebb budapesti iskolába?

Figyelt kérdés

A 7.évvégi jegyei:

irodalom:5

nyelvtan:4

töri:5

Biosz:5

matek:4

angol:4

fizika,kémia:5

föci:5


2013. okt. 6. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne lenne? nem rossz jegyek ezek!
2013. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez még függ attól is, hogy a központi írásbelit milyenre írja meg. A pontszámokat összeadják és úgy jön ki egy pontszám, ami alapján vagy behívják az illetőt szóbelire, vagy nem. De van ahol még szóbeli sincs
2013. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek tényleg nem rossz jegyek, sok fog múlni a felvételin.
2013. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kémia, fizika jeles-

Biosz is jeles. Akkor talán még kémia-bioszos osztályba is megpróbálhatná (ha esetleg ilyen irányba menne majd tovább)

2013. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,egy picit megnyugodtam.8.félévben a tavalyi "jó" osztályzatokat is kijavítja "jelesre" akkor megpróbálhatja esetleg a Veres Pálné Gimnáziumot,vagy a Madáchot?
2013. okt. 6. 16:43
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ezek elég jó jegyek. Egy jó felvételivel szinte bárhová felvennék szerintem.
2013. okt. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Martin efy válasza:
Hát Én most vagyok 9.es. ezek jo jegyek. az írásbeire kell sokat készülnie az nagyon fontos. én majdnem elbuktam az írásbeli miatt nagyon elrontottam. de így is felvettek a Karnthy F. G. ba. javaslom hogy sokat gyakoroljanak és az előkészítő nagyon sokat segít.
2013. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
4,6-os átlaggal? Ez most valami vicc :) ? Ha idén is ilyen jó lesz az átlaga akkor, bármelyik gimire van esélye (persze csak jól sikerült központi írásbeli mellet) bőven! Én 5-ös Biológiával, s kémiával a Kőbányai Szent László-ba mennék, méghozzá az emelt szintű természettudományi szakjára! Ha érdekli ez a téma, esetleg eltudja képzelni, hogy orvos legyen akkor, mindenképpen ajánlom ezt a sulit. Jó suli... Ha tudtok menjetek el nyílt napokra! :)
2013. okt. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,tényleg sokat segítettek.
2013. okt. 25. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!