Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károlyi Mihály gimibe...

A Károlyi Mihály gimibe szeretnék menni de vidéki vagyok és kicsit tartok a pesti élettől meg az ottani gyerektől, szerintetek jó suli?

Figyelt kérdés
arra lennék még kíváncsi hogy milyenek a tanárok, mennyire kell sokat tanulni, milyen a közösség, és mennyire nehéz a spanyol? köszi a segítséget előre is
2013. okt. 6. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért nem a Belvárosban van-
2013. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom hol van :)
2013. okt. 6. 16:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg mitől "tartasz"-

Kollégium az nincs

2013. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
attól tartok hogy milyenek az ottani gyerekek , tanárok. hogy vannak e ott ilyen sznob emberek
2013. okt. 7. 15:07
 5/5 anonim ***** válasza:

sznobok nincsenek, viszont sok a rbanc és az elzűlött hülyegyerek. de ne aggódj, a normálisak még mindig többen vannak.

a tanárok szigorúak és fogjuk rá, hogy egész jól tanítanak.

sokat kell tanulni, ha jó jegyeket akarsz, ha megelégszel a 2-3okkal, akkor nem annyira kell hajtani.

a spanyol nyelv könnyű, de a suliban minden félévben van vizsga. a jó hír, hogy annyit beszélnek spanyolul, hogy valamennyi egész biztosan rád ragad.

a közösség nem a legelragadóbb, mint fentebb mondtam, van egy két asshole az iskolába és amúgy sincsenek szorosabb csapatok, mindenki klikkesedik. egyébként minél fiatalabbak jönnek az iskolába, annál rosszabbak.

amiatt pedig ne aggódj, hogy vidéki vagy, mert sok vidéki jár a károlyiba és senki sem nézi ki őket.

2014. jan. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!