Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Hogy vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálok tanulni, pedig ha 3x elolvasok valamit, már 5-öst írok. Kivéve nyelvek, azok nem mennek. Tavaly évvégén is 3 négyesem volt, angol, német, magyar nyelv... De amúgy meg ha nem tanulok stresszelek. És ez már egy nappal előtte idegesít. Minél többet kell tanulni, annál később kezdek hozzá. Igaz, mindig megtanulok szinte mindent de egyszerűen már depressziós leszek miatta. Már az iskolára is csak úgy tekintek, hogy elmegyek, lezavarom azt a 7-8 órát, haverokkal elröhögök meg minden, és szarom le. Mondjuk idén is van már vagy 15 5-ösöm, meg 2 négyesem, (angolból meg magyarból) Tudom, hülyének néztek, elég sokan annak néznek, és már én is magam. :/ mert nem tudom rávenni magam se a tanulásra, se arra, hogy leszarjam. (továbbtanuláshoz pl abszolút nem számít, az is mindegy lenne, ha 2-es lennék belőle, az egséz érne 3 pontot. Az meg vajmi kevés úgy, hogy 420-430 kell. Szerintetek, hogy vegyem rá magam, vagy a tanulásra, vagy a "leszarom"-ra?
2013. okt. 6. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem mit szeretnél. Megvan mit tanulsz később, az sem érdekel? Ha de, akkor tanulj olyasmit. Internet tele van oktatóanyaggal, gyakorlatilag nulláról meg lehet kb mindent tanulni. Nyelvtudásod is fejlődne, anélkül semmit nem lehet kezdeni manapság.


Ami nem számít szard le, ami érdekel azt meg tanuld. Szerintem nem bonyolult.

2013. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja, állatorvos akarok lenni, oda az idei humán tárgyak nem is számítanak, sőt, lehet abszolút nem. De mégis fullra szeretném tudni az egészet. És nem tudom beleverni a fejembe azt, hogy nem kell, minek tanuljam.
2013. okt. 6. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!