Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha jövőre újra felvételizek...

Ha jövőre újra felvételizek és esetleg nem jutok be oda ahová szeretnék akkor a jelenlegi egyetemen ahová most járok ott folytathatom tovább?

Figyelt kérdés
Jelenleg gépészmérnökin vagyok de jövőre újra szeretnék felvételizni mert a mérnökinformatika mégis jobban érdekelne , ha esetleg nem lenne meg a kellő pontom jövőre mérnökinfóra itt akkor alapból tudom folytatni a tanulmányaim ahová most járok ?

2013. okt. 7. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem iratkozol ki, akkor igen :)
2013. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha nem iratkozol ki (addig) és megcsinálod

a mostani két félévet (sikeresen).

2013. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tehát ha felvételizek újra és nem iratkozok ki a mostaniból akkor ha felvesznek automatikusan kiiratkoztat a rendszer és akkor kezdhetem a mérnökinfót?


akkor nem lesz esetleg olyan probléma,hogy felvesznek de innen pedig nem iratkoztam ki ?

2013. okt. 7. 14:36
 4/5 A kérdező kommentje:

vagy ha felvettek utána kell ki iratkozni?


a menetét leírhatná valaki pontosan , ha tudja.

Mert át szeretnék menni de ha nem tudok a pontok miatt még sem akkor itt folytatom tovább. A lényeg,hogy nem akarok hoppon maradni (:

2013. okt. 7. 14:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha felvesznek, és oda akarsz járni, amit pedig jelenleg tanulsz, azt nem akarod folytatni, akkor ki kell iratkoznod erről a szakról.
2013. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!