Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre Gimnáziumról...

Madách Imre Gimnáziumról vélemény? (Budapestiről)

Figyelt kérdés
8.-os vagyok, és szeretnék oda bejutni. Azt hallottam róla,hogy elég jó, de romlott egy kicsit az elmúlt évek alatt. Milyen szakok vannak ott? Kb. 4,5 lesz a várható átlagom, tavaly 4 db négyesem volt, a többi ötös. Szerintetek mennyi esélyem van bekerülni? Minden érdekel vele kapcsolatban, tanítás, közösség, előnyök, hátrányok stb. Aki oda jár/járt annak a véleménye lenne a legjobb, de a többiekére is kívácsi vagyok. Aki válaszol, azt felpontozom.:)) Köszönöm előre is.:)<3

2013. okt. 8. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most vagyok kilencedikes a suliban, és ilyen átlaggal van esélyed szerintem bekerülni. Nagyon szeretek idejárni, főleg a közösség miatt:)Az órák is jók szerintem, a suli nagyon szép, és tiszta, jó érzés ide bejönni. És nyugodtan írj nekem, ha lenne még valami kérdésed a sulival/felvételivel kapcsolatban!:))
2013. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én is most vagyok kilencedikes és szerintem is jó suli:) Idén ezek a nyelvszakok vannak, szerintem nem fog sokat változni:

4 éves: angol haladó, német haladó, emelt spanyol

5 éves (nyelvi előkészítő): kezdő francia, kezdő német, kezdő angol, haladó angol

Október 14-én 15:30-kor és 17:00-kor lesz tájékoztató, arra érdemes elmenni. Az osztályközösségek nagyon jók, hála a közös programoknak. Az órarendben kilencedikben van művészeti sáv, lehet választani a film, a rádió, az újságírás és a drámaórák közül. A heti 5 tesiből 2 szintén választható (kosár, röpi, aerobik, néptánc, társastánc) Az átlagod nagyon jó. Bármi kérdésed van, írj!

2013. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 klopusz ***** válasza:
100%

Lányom második, unokahúgom harmadik éve Madách-os, mindketten nagyon szeretik, még betegen is menni akarnak :-)


Jók az osztályközösségek, gyerekpártiak a tanárok és rengeteg tanításon kívüli programot szoktak szervezni, ahol majdnem mindenki jelen is van.


Tavaly 4,5 felett várták a jelentkezőket.

2013. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 8.-os vagyok és a Madáchba szeretnék menni haladó német kezdő angolra. Személy szerint nagyon jókat hallottam az iskoláról. Viszont a tavalyi átlagom 4,2 lett,de a mostani biztos,hogy 4,5 fölött lesz.Szerintetek lesz esélyem bekerülni?
2013. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Dec. 7-én megyek egyik barátnőmmel nyílt napra, és az angol haladó szakot próbálom meg.:)
2013. okt. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!