Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miket hallottatok a budapesti...

Miket hallottatok a budapesti Madách Imre Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Minden érdekel, esetleg aki oda járt, írhat!
2012. máj. 5. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Semmit.
2012. máj. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy régen sokkal jobb volt a színvonal. Bár ez elég sok gimnáziumról elmondható mostanság sajnos.

Nekem egy volt évfolyamtársam jár oda, és azt mondja, hogy nagyon sok a rossz tanár, meg gyakran elmaradnak órák, csak úgy.

2012. máj. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 klopusz ***** válasza:

Szia!


Én csak jókat! Régen is szuper volt, több évfolyamtársam végzett ott anno.

Jelenleg ott kilencedikes az unokahúgom, nagyon szereti. Rengeteg a program és bár sok "kötelező" mindenki szívesen vesz részt rajta. Szóval, pörög az élet.

Igaz, tanulni kell, de szerintem az sokkal könnyebb egy olyan iskolában, ahol még jól is érezheted magad.

Annyira áradozik róla, hogy szeptembertől az én lányom is oda fog járni :-) Már nagyon várjuk. Megy az ismerkedési délutánra és a nulladikos táborba is.

2012. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!