Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Széchenyi István Gimnázium...

A Széchenyi István Gimnázium jó iskola? Mennyire kemény, és milyenek a diákok, mint magatartásilag és tanulmány szempontból?

Figyelt kérdés

-Ott szeretném hagyni az iskolámat,mert bármit csinálhatok órán. Szó szerint bármit. Úgy beszélhetek az ofőmmel,ahogy szeretnék. Konkrétan,olyanokat mondok neki,hogy osztály szinten veszünk neki egy borotvát és borotválkozzon meg. és még ezután sem történik semmi.-


Egy szóval arra lennék kiváncsi,ha itt ilyet csinálnék,kapnék érte valamit? Milyenek a tanárok/diákok? A média tagozat tényleg forgat filmet és komolyan gondolja hogy médiások? Ajánlod olyan célra hogy olyan iskolába járjak,ahol van rendes tanítás és sok jó tanuló van,vagy ez nagyon nem az a világ amit én keresek?


köszönöm,ha tudod írd le légyszi a korod/nemed/honnan tudod.


2009. nov. 9. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Ide járok, és szerintem az egész iskola nagyon normális, sok porgramot szerveznek (éjszakai foci-röpi-túra, sok kir.) Tanulmányilag olyan közepes, viszont ez tagozattól függ... A médiások iskola TV-t is csinálnak... Szerintem gyere... Hányadikos vagy? majd összefutunk:D
2009. nov. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ide jártam, de nekem nem nyerte el a tetszésem, tele van elkényeztetett gyerekekkel. Persze itt nem lehet így beszólogatni, szerintem is inkább olyan közepes suli.
2009. nov. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!