Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecen Bethlen Gábor Közgazd...

Debrecen Bethlen Gábor Közgazdasági Szakközépiskola?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok, Hatodik osztályig kitűnő voltam, hetedikben nagyon zuhantak a jegyeim (4,3 - 4,4) A főtantárgyakból elég jó vagyok.(4es-5ös), De minden erőmmel azon vagyok hogy ezt kijavítsam!:-)

Szerintetek van esélyem bekerülni ebbe az iskolába?

Milyen az iskola? Mi a véleményetek róla? Minden érdekel!

Milyenek a tanárok, a társaság, a nyelvoktatás..

Rendszeresen látogatom az iskola oldalát, de nem tudom hogy mikor van a nyílt nap:-(

Valaki tudna segíteni?

Van itt valaki aki szintén a Bethlenbe szeretne menni?

Válaszokat előre is köszönöm!!!:-))



2013. okt. 9. 17:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon!!:-)
2013. okt. 10. 18:53
 2/2 anonim válasza:

szia:) én ebbe a suliba járok, nekem nagyon tetszik, mármint az oktatás, meg a tanárok. Többségében lányok vannak, ez az egy dolog kicsit rossz (az én szemszögemből):D

Ajánlani tudom, egyrészt, mert kapsz érettségit és utána eldöntheted, hogy mész-e továbbtanulni egyetemre, főiskolába, vagy maradsz valamilyen szakmán :)

Ja egyébként szerintem van esélyed bekerülni;) sok sikert!

2014. jan. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!