Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suliba lenne érdemes...

Milyen suliba lenne érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Ebben az évben írom a felvételit. Nagyon nincsenek elképzeléseim mivel szeretnék foglalkozni idősebb koromra. Valamilyen nyelvi előkészítős iskolába szeretnék menni, ahol lehet angolul, franciául, németül vagy spanyolul tanulni. Találtam egy jó gimit, de mivel egyetemre se fősulira sem szeretnék majd menni, ezért nem tudom mennyire lenne érdemes gimibe jelentkeznem. Szakközépbe gondolkoztam hova mehetnék, de csak egy olyan sulit találtam innen is, ahova szívesen mennék. 4-es 5-ös tanuló vagyok de vannak tantárgyak amik nem annyira mennek ( 2db hármasom volt év végén ). Valakinek van ötlete hova lenne érdemes jelentkeznem? Milyen szakra stb. (Budapesten, lehetőleg a pesti részen) Ti milyen suliba jártok Budapesten? Mennyire jó a hangulat/ az osztályközösség? A tanárok mennyire tanítanak és hogyan?

2013. okt. 8. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Esetleg ajánlhatom az UMSZKIt ?

bár, látom a válaszom nem időszerű...

2013. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!