Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki szeretnék iratkozni egyetem...

Ki szeretnék iratkozni egyetemről, és teljesen befejezni egyetemi tanulmányaim, hogy működik?

Figyelt kérdés
Tehát idén szeptemberben kezdtem az egyetemet államisként tehát nem költségtéritésesen,de az iskola nem tetszik,és külföldre szeretnék mennni. ebben az esetben mi a teendő? ismerősöm azt mondta h vissza kell fizetnem akkor a pénzt amit az állam "rám pazarolt" ami 380 ezer forintomba kerülne. ez megtehetik vagy ingyenesen iratkozhatok ki?
2013. okt. 13. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

legjobb, ha ezt személyesen beszéled meg a TO-n holnap,

de szerintem is fizetnek kell valamit, ha aláírtad a hallgatói szerződést, de lehet, h még elnézik, mert október van, esetleg költségcsökkentést kérhetsz

Mindenképpen kérdezd meg, mert ez még elég új, és keveet tudni ennek a működéséről.

2013. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ráadásul van egy olyan helyzet is a dologban hogy daganat van a mellemben.nem rosszindulatú szóval müteni lehet,de ezért ezzel sokat járok dokihoz és ennek köszönhetően már meghaladtama hiányozható óráim számát is
2013. okt. 13. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy félév türelmi idő van. Semmit sem kell visszafizetned ha kiiratkozol, vagy ki sem iratkozol, csak a második félévben passziváltatod magad, vagy akkor iratkozol ki az egyetemről.
2013. okt. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez biztosan igy van? ha elsö fél év alatt megteszem? jo lenne,mert suli mellett dolgozok,de szüleimre nem számithatok,és ennyi pénzt nem tudnék előteremteni
2013. okt. 13. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztosan így van.
2013. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2013. okt. 13. 22:12
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, tutira így van, én is kiiratkozok majd félévkor
2013. okt. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!