Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsős orvostanhallgatók! Hogy...

Elsős orvostanhallgatók! Hogy tetszett az elmúlt egy hónap, kinek mi a véleménye az egyetemről? Megbántátok, hogy erre a szakra jelentkeztetek, avagy épp ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok :)

2013. okt. 2. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ezt a kérdést vizsgaidőszak után tedd majd fel mégegyszer. Akkor már lesz egy pici belátásotok a sötét valóságba. Most még minden rózsaszín és shinypóni. Ha nem, akkor az szívás, mert ez ami most van még csak orvosi egyetem light.

Megjegyzem felsőévesként azt kell, hogy mondjam, hogy sajnos meglátszanak az alacsony ponthatárok. Ennyi egoista bunkót még egyetlen elsős évfolyamban sem láttam, persze ez nem neked szól kedves kérdező.

2013. okt. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az jó, mert nem elsőéves vagyok :))

Tudom, hogy ez a kóstolós időszak, azért vagyok kíváncsi, hogy ki az, aki már most odavan, ki az, akinek ez eddig inkább parti volt, és ki az, aki már most megbánta, hogy orvosira jelentkezett.

2013. okt. 3. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)


Ha jól veszem ki a beszélgetésetekből, felsőbbéves orvostanhallgatók vagytok. Én a Semmelweisre szeretnék jelentkezni, most vagyok 12-es és jövő kedden emeltezek kémiából. Lenne pár kérdésem az orvosival kapcsolatban, ha válaszolnátok párra, már annak is nagyon örülnék:


www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar-iskolak__4954264-milyen-a-sote-semmelweis-ignac-orvostud-egyetem-altalanos-orvosi-kara-kerdes


Ha el kéne rettennem, akkor rettentsetek el most, hogy ne később bánjam meg.

2013. okt. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik az egyetem :) nagyon boldog vagyok, hogy orvosnak tanulhatok!

Többet kell tanulni :D azt mondják az első félév annyira nem is nehéz a többihez képest, úgyhogy ennél szorgalmasabbnak kell lennem :) még egy vizsgám van hátra, szorítsatok! :)

2014. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!