Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Karinthys gólyák! Milyennek...

Karinthys gólyák! Milyennek találjátok eddig a gimit?

Figyelt kérdés

Milyen a légkör? Mennyire más a tanítás, mint általánosban? Hogy bírjátok? Hogy érzitek magatokat? Mi volt eleinte nehéz? Tapasztalatok?

Nem csak gólyák válaszait várom, csak kíváncsi vagyok, nekik milyen, mennyiben más :) Bárminemű információ jól jön a suliról!



2013. okt. 16. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Gólya (csibe :D) már sajnos nem vagyok, de azért megpróbálok segíteni.

Szerintem az általános után rögtön szembetűnő, hogy itt komolyabbak a dolgok, főleg az évek előrehaladtával. Kezdetben még minden könnyű,de mégis nehezebb, mint általánosban. De bele lehet könnyen szokni és szerintem eleinte se olyan nehéz.

Ettől függetlenül egyébként azért lehet bírni. Sokat kell tanulni nem mondom, de azért nem olyan vészes. ;)

A légkör szerintem szuper. Mind a diákok szempontjából, mind a tanárokéból. Szerintem ami nagyon nagy különbség az általánoshoz képest, hogy a tanárok sokkal "diákközelibbek".

Én speciel szuperül érzem magamat, persze vannak kivételes napok, de ha most felvételiznék, akkor is ide jelentkeznék első helyen. :)))

Ha valami konkrét dolog még érdekel, akkor kérdezz nyugodtan!! ;)

2013. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En csibe vagyok es imadom a sulit! Vilag legjobb dontese volt,hogy ide jottem! Tokeletes iskola:)) Tanulni kell, de hat hol nem kell, nem igaz? TOKELETES!
2014. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!