Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Károli Gáspár...

Mit tudtok a Károli Gáspár Református Egyetemről és a Pázmány Péter Katolikus egyetemről? Milyen nehéznek találjátok őket?

Figyelt kérdés
Levelezőn szeretnék jogot tanulni, de nem tudok választani a két iskola közül.
2010. dec. 27. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Károlin könnyebb. Szvsz a levelező jogi diplomát nem értékelik nagyra...
2010. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. dec. 27. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
milyen szempontból szeretnél oda menni?
2011. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Levelezőn szeretnék jogot tanulni, de nem tudok választani a két iskola közül.
2011. jan. 10. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
és mennyire vagy okos mit akarsz vele kezdeni? CSak azért akarsz vallásos suliba menni mert olyan közegbe szeretnél lenni? Szóval itt több összetevő van amit számításba kell venni.Pl mit szeretnél kezdeni a diplomával?
2011. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kérdésben megfogalmaztam, hogy milyen nehéznek találjátok őket, arról meg, hogy mit szeretnék vele majd kezdeni, azt pedig hagy tudjam én. Egyébként Pesten szeretnék suliba menni, de ELTE kilőve (ott végzett ismerős nagyon nehéznek találta) Egyébként nem érdekel, hogy vallásos iskola, összességében egy jó iskolába szeretnék járni, ami viszonylag elfogadott.;)
2011. jan. 13. 19:07
 7/9 anonim ***** válasza:

A Károli könnyebb. más egyetemekről tanítanak ott pl Elte, Szte, ppke...

A pázmánoyon csak pázmányos.

A Kre a közigazgatás nehéz a ppke pedig a polgár.

Ha lediplomázol mind a két helyről nehéz állást találni. Talán a legfontosabb a kapcsoltok meg a gyakorlat csak azért kérdeztem h mit akarsz vele kezdeni.Egy pár év múlva már nem nézik h hol végeztél.

Amúgy a Pázmány fel akarja venni a versenyt az Eltével és ezt gyakran a diákok sínylik meg.

Kre meg Újpesten van

2011. jan. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem a Kollégiumokat mindenképp hasonlítsd össze.
2011. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. A kollégium nekem mindegy gyakorlatilag. Úgy tűnik, hogy a Pázmány marad, ott vannak csak szombaton előadások. A munkahelyemről pedig, szerintem nem díjaznák, ha pénteken is elszaladgálnék iskolába. Abban viszont reménykedem, hogy levelezőn nem lesz a tanulás olyan megerőlteti, mint nappalin lenne. (persze ezt nem tudom megtudni, ha nappalin nem tanulok:)
2011. jan. 15. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!