Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki tudja nekem elmesélni a...

Ki tudja nekem elmesélni a Rendőrtiszti Főiskola felvételi eljárásának a menetét?

Figyelt kérdés
Heló. Konkrétan arra lennék kiváncsi, hogy miként zajlik egy felvételi eljárás, hasonló-e egy rendészeti szakközép iskola felvételi rendszeréhez? Ha nem, miben tér el? Kérem, hogy ha linket küldtök csak konkrétan a kérdésemre hivatkozót küldjétek. Már egy egész napja nézem az iskola honlapját, de semmi lényegeset nem találtam. Leginkább annak örülnék ha egy jelenleg is ott tanuló diák illetve egy ott nem régiben végzett diák elmesélné nekem az elejétől a végéig. Főként a fizakai és a műveltségi alkalmassági vizsga érdekelne. Konkrétumok, pontok, feladatok. Ha valaki tud válaszolni annak előre is köszönöm.
2009. nov. 11. 13:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!