Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdekelne, hogy a Rendőrtiszti...

Érdekelne, hogy a Rendőrtiszti Főiskolára mi a felvételi?! Kell szakmai tapasztalat hozzá?

Figyelt kérdés
Kérek mindenkit, aki tudja írja le. Pár helyen úgy olvastam,hogy kell gyakorlat hozzá, hogy lehessen oda jelentkezni. Mihhez kell gyakorlat és mihhez nem? Érettségivel simán akkor nem lehet rögtön oda beadni a jelentkezésem? Köszönöm
2010. márc. 6. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nappali tagozatra akarsz menni:Nem kell hozzá gyakorlat,simán az érettségi kell.Van azonban fizikai,pszichológiai és egészségügyi felmérés is.Csak úgy kerülsz be a főiskolára,ha ezeket is teljesíted.


Levelező tagozatra akkor lehet menni,ha már van 3 év szakmai tapasztalatod.Pl. ha elmész OKJ-s rendőrképzésre,ami két év,és ez követően 3 évig dolgozol rendőrként,akkor már mehetsz levelezőre.Azt viszont én sem tudom,hogy ha megkezded a levelezőt,muszály-e továbbra is a rendőrségnél dolgoznod...

2010. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged. Most akkor megnyugodtam kicsit:)

Hát sajnos abban én sem tudok segíteni,hisz meg errol sem tudtam:S

2010. márc. 7. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!