Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE ösztöndíj: mikor kapok?

ELTE ösztöndíj: mikor kapok?

Figyelt kérdés
Eddig nem kaptam ösztöndíjat, de eddig nem is volt 30 kreditnyi tárgyam, viszont 4 egész fölötti átlagom volt. Ha idén van kb. 34 kreditem, és 4 egész fölött teljesítenék, már számíthatnék ösztöndíjra? Eddig sosem kaptam. És mikor küldik az ösztöndíjat? Következő félév elején?
2013. okt. 18. 00:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
na, azért vagy BTK-s, mert ilyen alap összefüggést sem bírsz megfigyelni : D
2013. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, előtti, bocs, igazad van.

Utolsó, te pont olyan vagy, mint amikor valaki azt írta (nem nekem), hogy aki tudja a helyesírást, vagy bármi mást, az akkor sem rontja el, ha fáradt.

2013. okt. 26. 22:32
 13/13 A kérdező kommentje:
És amúgy persze, aki BTK-s, az hülye, mi? Most, ha azt fogod mondani, hogy ott nem kell annyit tanulni, az nem jelenti azt, hogy aki ott van, az rögtön hülye is, csak hogy egy ilyen szakma érdekli.
2013. okt. 26. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!