Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középiskolába menjek...

Melyik középiskolába menjek ha animátor szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Külföldre szeretnék kimenni animátornak. Milyen szakot kell ehhez tanuljak középiskolában, vagy később egyetemen? Mennyire éri meg? Azt olvastam ,hogy animátornak csak 35éves korukig veszik fel őket. Ezután akkor mi lehetnék?
2013. okt. 18. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyikbe, nem igényel semmilyen speciális középiskolát, és nem egy végzettség, sőt éppen amiatt, amit írsz, nem is egy életen át tartó foglalkozás. Attól még tanulnod kell egy rendes szakmát is.
2013. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi!:))
2013. okt. 19. 10:32
 3/6 anonim válasza:
0%

első komment meglehetősen buta. ne is figyelj rá.

középiskola majdnem mindegy, a lényeg hogy tanulj meg rajzolni miközben elvégzed. aztán felvételizz fősuliba/egyetemre animátor szakra. például a MOME animátor szakára. de jelentkezhetsz külföldön is egyetemre ha már úgy is ott akarsz majd dolgozni.

milyen animációkat akarsz animálni egyébként, 2d vagy 3d?

2013. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig te másra gondoltál, de attól még nem kell rögtön butázni. Az igaz, hogy az animátor szónak többféle jelentése lehet, de a kérdésből ki lehet találni, melyikre gondolt a kérdező. Még az is kiderülhet, hogy a te válaszod tévesztett célt, és esetleg neked sem esik jól, ha közlik, hogy buta vagy.
2013. dec. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, mennyire vagy diploma-orientált, és erről nem is szeretnélek lebeszélni, viszont hogyha animátor szeretnél külfdöldön lenni, ahhoz nem feltétlenül szükséges ezzel itthon éveket eltöltened. Én animátorkodom, már többedik helyen dolgoztam idén, és ami fontos, hogy nyitott legyél, rugalmas, beszélj lehetőleg több nyelvet, és szeress táncolni (ez se mindenhol feltétel amúgy)

35 évet szoktak írni, mert nem jellemző, hogy efölött a kor fölött az embereknek ne lenne még családja, vagy más jellegű céljai, meg kevésbé aktív és motivált jellemzően az ember az egész napos ugráláshoz.

Viszont ahol eddig jártam, szinte mindenhol dolgoztam idősebbekkel, egyikőjük pl. 46 éves, és még mindig animátor, nagyobb életerővel mint néhány huszonéves:))

Ha ilyen vágyad van, érdemes kipróbálni, jó kis tapasztalat gyűjtés:))

2013. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Van itt még valaki?:D
2023. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!