Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magántanulóként, bejárhatnék...

Magántanulóként, bejárhatnék órákra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az én történetem az, hogy most lettem középiskolás, és az egyik tanár kiszemelt magának. Kaptam tőle szeptember óta 5 darab egyest. Ez azért érdekes, mert minden más tantárgyból kitűnő vagyok. Közölte, hogy meg fog buktatni. Nem akarok elmenni a suliból, mert nagyon jó a színvonal, ez az egy tanár az, aki retardált. Nem csak engem, hanem sok mindenkit nézett ki magának. Fél év után, ha megbukok, szeretném kérvényezni azt, hogy nyilvánítsanak magántanulónak, és hogy abból a tárgyból, amit ő tanít, független vizsgabizottság előtt szeretnék vizsgát tenni. Ezek után lesz lehetőségem arra, hogy a többi tárgyból bejárhassak órára, és hogy a többi tárgyból az iskola vizsgáztasson?
2013. okt. 19. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Egy tanár, egy tantárgy miatt nem éri meg szerintem magántanulónak lenned, ráadásul nem is biztos, hogy mindenki megengedi, hogy bejárj az óráira. Szerintem a legbiztosabb módszer az, ha ebből a tárgyból osztályozó vizsgát teszel minden év elején, annál is kérvényezheted, hogy ne ennél a tanárnál kelljen. Ha megvan a jegy, már nem kell bejárnod erre az órára.
2013. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Így van, a legjobb megoldás amit az egyes válaszoló ír. Ugyanis, ha magántanuló vagy nem járhatsz be órákra.
2013. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazgatói engedéllyel látogathatod az órákat magántanulóként is. Legfeljebb ha hiányzol nem írnak be,mert magántanuló vgay. nálunk így működik.
2013. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
De abból a tantárgyból tényleg ennyire rossz vagy?
2013. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%

Melyik tantárgy ez ?

Torna?

2013. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mint magántanuló, nem tilthatják meg a bejárást, úgy tudom. Akkor viszont az első válaszoló tanácsát fogadom meg. Nem torna.

2013. okt. 20. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!