Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok olyan gimnáziumokat...

Tudnátok olyan gimnáziumokat mondani ahol jó a nyelvoktatás? Német, angol, francia

Figyelt kérdés

Jövőre gimis leszek(remélem) de még nem tudom hova menjek:/

Suli szempontok:

-jó nyelvoktatás

-4-5-ös tanulók

-nyelvi előkészítős osztály van



2013. okt. 20. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Apáczai, Madách, Eötvös
2013. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

De hol?

Főváros?

2013. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kölcsey, Trefort, Radnóti
2013. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
MNÁMK Baja :) idén érettségizek, ebben a suliban mindent meg szerezhetsz... felső fokú német angol felső v közép, jogsi ecdl vizsga... ja és a német felsőfok ingyenes :))) + német érettségit is kapsz :)
2013. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valszokat.az apaczai meg az eotvos tuti kilove mert azok eleg erosek a madachon mar gondolkozom a trefortba meg ugy tudom, hogy csak 6.-ig lehet felvetelizni:)

es igen a fovarosban:)

2013. okt. 24. 21:08
 6/7 A kérdező kommentje:

Ha valaki pl:a madachba,kolcseybe,karinthyba,szinyeibe jar az meg tudna irni nekem, hogy milyen?


elore is koszonom:)

2013. okt. 24. 21:14
 7/7 anonim válasza:
Szegedi Deák Ferenc :)
2014. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!