Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb gimnázium...

Melyik a legjobb gimnázium Szegeden?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Sagvari, Radnoti a legnehezebb, azok utan a Deak es a Tomorkeny. Biztosan vannak meg jok, de mindenki ezeket mondja.
2013. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ságvári
2013. okt. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ságvári, Radnóti, Deák


Mindnek megvan az előnye és hátránya. :)

2013. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
részletesen mesélnétek nekem a top3-ról érdekelne
2013. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, ha mindenki arról mesél, ahova jár/járt. Én Deákos voltam.


Az oktatás színvonala magas és elég kemény is, főleg a speciális szakokon. Nyilván a kéttannyelvűsöknél a legkeményebb és a legjobb, általában mindig ők a legügyesebbek, ellentétben mondjuk egy sima általános tagozattal.


A tanári kar vegyes, mint mindenütt. Van nagyon sok jó tanár, vannak erős követelmények, de simán bele lehet jönni.


Az iskolai hangulat remek szerintem, nagyon sok jó program van mindig, most mondjuk különösen, mert 25 éves a suli. Eleve nagyon jó érzés belépni a falak közé szerintem.


Hátránya annyi, hogy szerintem sok minden függ az osztályfőnöktől is. Nekünk eléggé rossz volt, így osztályközösség csak a szerenádra alakult ki, ami azért ciki... De ennek ellenére pozitív élményekkel jöhettem el egyetemre.

2013. okt. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!