Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsőéves egyetemista vagyok,...

Elsőéves egyetemista vagyok, jövőre újra szeretnék felvételizni ugyanide (Debrecen), csak egy másik kar, másik szakára. Ha lehet, hogyan, ha nem, miért?

Figyelt kérdés
Lengyelre szerettem volna nagyon menni, a fene sem gondolta volna hogy idén kivételesen nem indul, ezért a második helyre kissé meggondolatlanul írtam be a szakot (nem is megy valami jól). Úgy érzem bánni fogom, ha nem próbálom meg jövőre ismét. Ilyenkor mi a teendő? Ki kell-e iratkoznom egyáltalán? MI ennek a menete?
2009. nov. 13. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a TO-n.
2009. nov. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A felvételi eljárás menetét követve kell felvételizned (lapkitöltés, leadás, érettségiből számított pontok, ilyesmi), mintha most nem is járnál oda.

De ha javasolhatom, néhány tárgyat ami nyílt és lengyel szakon indul, végezz el a következő félévben, mert be lehet számíttatni, ha kérvényt iratsz. :)

2009. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!