Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez jó suli?...

Szerintetek ez jó suli? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék idegenforgalmi tagozatra jelentkezni a pécsi KERO-ba, de nem tudom jó-e nekem az a suli és esetleg ez nem olyasmi fajta "gyűjtő iskola" mert 4,8-as átlagommal nem nagyon mennék olyan suliba de én az idegenforgalom miatt jónak gondoltam. A másik kérdésem pedig az lenne, hogy mi a véleményetek a szakmáról? El lehet-e helyezkedni vele? Jobban mint pl. a marketinggel? Köszönöm előre! FONTOS

2013. okt. 25. 19:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Apropó, milyenek a Kero-ban a diákok? És tudnátok még Pécs környékén idegenforgalmi tagozatos szakközépeket mondani? Amik talán jobbak?Köszi előre
2013. okt. 25. 19:51
 2/7 anonim válasza:
Én annyit tudok a suliról, hogy eléggé az "alja" gyűlik ott össze, ahogy eddig hallottam.
2013. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jégsárkánynak igaza van. Nem a legrosszabb, de azért.. Ilyen átlaggal nem oda mennék.
2013. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk egy sima gimiben (Pl. Babits) boldogulnék? És utána jó esélyem lenne bekerülni egy egyetemre? Az angol szak a Babitsban tényleg nagyon nehéz?
2013. okt. 26. 10:38
 5/7 anonim válasza:
Hát igen, a KERO nem éppen a legjobb suli. Sok osztálytársam oda ment és eléggé megbánték ( most 9.-es vagyok) Most a Széchenyibe tanulok. Igazából cak ajánlani tudom, itt is van angol szak, és ha tudod majd tartani a 4.8-as átlagot akkor könnyedén tovább tudsz majd tanulni. :) ha bármi kérdésed lenne a sulival kapcsolatba, csak írj :)
2013. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Radnóti, logisztika??? :) mint, ha belőlem szóltál volna ki... pont ezt akartam én is kérdezni:)Jársz valahova előkészítőre?? Hova jársz általánosba?
2013. okt. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm járt a Janusba, szerinte jó általános képzést ad a nyelvi szak, emellett -nyelvi osztály révén- idegen nyelvet is rendesen oktatnak... Egyetemre szinte gyerekjáték (volt) onnan bekerülni.
2013. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!