Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Stylist vagy lakberendező tud...

Stylist vagy lakberendező tud jobban elhelyezkedni itthon?

Figyelt kérdés
Mennyit keresnek kb? És milyen iskolákban lehet elvégezni, okj?
2013. okt. 27. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak ilyen okj-s képzések,de inkább hobbinak jók. szerinted mennyire kapkodnak manapság lakberendezőkért? az emberek örülnek,ha kisebb felújításokat tudnak végezni,és persze vannak rá ötleteik. stylistok na meg hát.. tehetség kérdése, van akinek bjön mert jó benne, van akinek nem mert érdekli de nincs érzéke hozzá. én ezeket megtartanám hobbinak (én pl sminkelést végeztem hobbinak,mert érdekelt,de megélni nem tudnék belőle),és tanulnék mellé egy piacképesebb szakmát
2013. okt. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
piacképes szakmának ott lesz nekem az egyetemi gépész diplomám, de mellé akarok mást is, most az egyetem mellett okj-sen gondolkodom, így menne egyszerre a kettő :)
2013. okt. 27. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor viszont azt válaszd ami jobban érdekel :)
2013. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!