Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a baja a matek tanáromnak?

Mi a baja a matek tanáromnak?

Figyelt kérdés

Szeptember közepén áttettek az új matek tanár csoportjába. Mivel diszkalkuliás vagyok, édes mindegy, kinek az óráján ülök, de... Éppen első órán, amikor áttettek hozzá nem volt nálam füzet ezért lapra írtam. A torkomnak esett a lap miatt, majd ki akart hívni a táblához. Elmagyaráztam neki, hogy diszes vagyok, nem megyek. Nagy nehezen megértette.


Pár órával később, ráírtam a füzetemre a nevem az óra elején. Rám förmedt, hogy ne rajzolgassak órán, különben is ő művészeti egyetemre ment, de nem vették fel és ne az óráján éljem ki a művészi hajlamaimat (Ed Hardy-s füzetem van, szerintem azt hitte, hogy én rajzoltam :D).


Azóta szinte minden órán beszólogat valamit, amit már nagyon unok. A padtársam rosszul ütött be valamit a számológépbe és csípőből az volt, hogy biztos én írtam be a gépbe.


Egy az, hogy hiába figyelek oda, írom a táblára felírt feladatokat nem fogom megérteni, papírom is van róla. Kész kínszenvedés amúgy is végigülni így egy órát és figyelni, hogy nem értem miről van szó, még ő is rátesz egy lapáttal.


12.o / l



2013. okt. 28. 19:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen tanároktól minél hamarabb meg kell szabadulni minden iskolának.

...

Romániában, mikor iskolás voltam, még nem volt szabad számoló gépet használni, és nem lehetett felmentést kapni matematikából.

2013. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!