Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lány vagyok, és szerintem bejövök a matek tanáromnak. Mindig nagyon kedves velem, és feltűnően bámul a suliban. Ha egy dolgozatom nem annyira jó, végül mindig 5öst kapok. Már mások is észre vették a jeleket. Mit tegyek? Bejövök a tanáromnak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az attól függ, hogy neked tetszik-e vagy sem...De ez nagyon veszélyes, tapasztalatból tudom...Mert én is 16 vagyok és általánosban szintén a matek tanárommal voltak ilyen dolgok..."eljavította" a dogáimat és ölelgetett mindig bókolt, stb...Aztán annyit beszélgettünk meg voltunk együtt, hogy beleszerettem, aztán kiderült, hogy csak játék volt az egész...Én azóta is bele vok esve, tehát mindenképpen vigyázz. Főleg, ha nem tetsziki...Akkor még pici jelét se add annak hogy esetleg érdekel, mert ha ő viszont komolyan gondolná, te meg nem, akkor...
2008. aug. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te mit érzel iránta?Mondjuk,az azért jobb lenne,ha korodbeli vagy kicsit idősebb fiúkkal ismerkednél,a tanárt ki is rúghatják,ha kikezd a tanítvánnyal,főleg,ha kiskorú (bár neki kellett volna gondolkozni,ő kezdeményezett). Ha zavar,akkor szólj valkinek (szülők,pedagógus/pszichológus a suliban stb.)
2008. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ez a tanár állására nézvi is nagyon veszélyes... kiderül, kirugják és valszeg máshova sem veszik föl. Ha mégis megtörténik ilyesmi, titokban kell tartani, és esetleg csak azután leleplezni, mikor már nem oda jársz.
2008. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont nyáron teszed a kérdést? Am sztem meglehet ha jól nézel ki.
2008. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem is nagyon vigyázz, mert legtöbb esetben inkább csak játszadoznak.

Nekem tavaly az egyetemen volt egy tanárom, akit fel kellett kérnem, hogy a volt középsulimban tartson egy előadást. Meg is tette, az előadás nagyon szemléletes volt, és azután nagyon nyíltan megmondta, hogy szeretne elvinni vacsorázni, és ha én is benne lennék, akkor együtt is tölthetnénk az éjszakát. Furcsa volt, hogy teljesen nyugodt arccal, semmi idegeskedés nélkül ez közölte velem. Megmondta neki, hogy ez nekem nem fér bele. Ő nagyon normáisan tudomásul vette. Féltem, hogy majd a vizsgákon szivat, de semmi, inkább kedves velem, nagyon korrekt és soha több nem pórbálkozott.

Az én esetem jól sült el, de a nagyvilágból hallottunk már elég durva történeteket.

Petranova

2008. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha úgy mész oda valakihez, ezekkel a "vádakkal" hogy nem is igaz, akkor is kirugják a tanárt. Én is pedagógus leszek, pl nekünk jóformán tilos bemenni a wc-be, mert valamelyik kölök kitalál valamit és akkor pápá...
2008. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sztem olyan 20 évvel idősebb nálam, és nekem nem tetszik. Azért tettem fel a kérdést nyáron, mert lassan itt a suli, és már most egy kicsit aggaszt a dolog.

Petranova, nos én nagyon megijednék, ha csak ezt úgy konkrétan megkérdezné. Szerencséd volt.

2008. aug. 15. 11:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én véleményem,hogy ne engedj neki mert ez elég kellemetlen szitu!!! Velem is kezdett már ki oktató és borzalom még most is rágondolni,meg látni ahogy bámul!! Ha nem tetszik szólj vkinek aki előtt titok marad először,mert ebből nagy baj is lehet!!!
2008. aug. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

hú, én az első válazoló vagyok...Ha nem tetszik akkor viselkedj vele nagyon ridegen és tényleg el kellene mondanod valakinek, mondjuk az osztályfőnöködnek...Csak itt az lesz a gáz, hogyha a tanár marad, már pedig ez valószínű, akkor nagyon pikkelni fog rád :S Tehát szerintem csak akkor mondd el valakinek, ha a jelekből nem ért vagy komolyabban próbálkozna...

Lora

2008. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csak hasonló helyzet volt.Egy jóképü huszonvalamennyi éves tanárom azért szált rám mert a volt barátnőjére hasonlítok :S
2008. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!