Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy szóbeli felvételi...

Milyen egy szóbeli felvételi a (Bp-i) Leövey Klára gimiben? (Dráma és angol NYEK szak) 13/L

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és ezt a gimit jelölném meg elsőnek, de mivel nem vagyok az az "él" tanuló (3,5-4 es átlag kb) mennyi esélyem lenne?? Kevesebb mint 3 hónapom van és "rettegek" a felvételiktől.:/ Ha lehet akkor a Leöveybe járók válaszoljanak! Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. okt. 29. 01:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még nem oda járok. de a nővérem oda jár és ő sem valami színkitűnő hogy úgy mondjam ráadásul őt átvették mert már nem akart a másik suliba járni szóval nem hiszem, hogy nagyon aggódnod kell :)

Egyébként én is oda szeretnék menni!

2013. nov. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
most vagyok kilencedikes, nyolcadikban 4,3 volt az átlagom a felvételim pedig mindössze 53 pontos lett. mégis fölvettek. a szóbeli előtt hólyagosra rágtam a számat annyira izgultam. nincs miért aggódnod, sima ügy;)
2013. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!:)
2013. dec. 1. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:

A Négyes alatti átlag elég rossznak mondható

Az írásbelid milyen lett azóta?

2014. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor van csak esélyed, ha nagyon jóra megírod

a felvételit

2014. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az írásbelim 100/54 pontos lett.Nem a legjobb:DD Viszont a szóbelim max pontos lett, bár így is a 73. helyen vagyok és csak 15 embert vesznek fel, szóval oda nem jutok be.:D
2014. márc. 27. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!