Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van köztetek aki nappalin és...

Van köztetek aki nappalin és levelezőin egyszerre két gazdasági alapképzést csinál? 18L

Figyelt kérdés
Papíron tudom, hogy lehetséges, de kellő lelkesedéssel emberileg teljesíthető e? esetleg ha úgy alakul, egy levelezői képzést lehetséges nappali formában folytatni?
2013. okt. 29. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok ismerősöm, köztük én is, csináltam nappali képzés mellett egy másik nappali képzést. Nem lehetetlen, de talán a másik változat, a levelező+nappali könnyebb (azt mondjuk csak egy ismerősöm csinálja).
2013. okt. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hogy oldottad meg? egyazon iskolában két képzést vettél föl gondolom, és úgy vetted fel az óráidat, hogy ne legyen ütközés? valamint tudtál krediteket is átvinni?
2013. okt. 29. 16:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem két gazdasági alapképzést csináltam. Ha gazdaságit csinálsz és elkezdesz egy másikat is, akkor a tárgyak nagy részét elfogadtathatod. Pl. pénzügy, számvitel, vállalatok gazdaságtana, matematika, mikrookonomia, makrookonomia, informatikai alapok, gazdasági jog stb.

Így pl. nagyon megkönnyíted a saját dolgod, és intézményen belül (tehát ha a két szakot egy helyre veszed fel) pedig egyrészt nem kell rohannod egyetemről egyetemre (hidd el, az nagyon leterhelő), másrészt sokkal több átfedés lehet (és azokat biztosabb, hogy elfogadják).


Az ismerősök között van aki matekot csinál fizikával, gazdaságit gazdaságival, gazdaságit fizikával, gazdaságit mérnökivel, gazdaságit joggal... stb.

2013. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!