Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 8. -os központi felvételin...

8. -os központi felvételin lehet nyomtatott betűkkel írni?

Figyelt kérdés
Nekem az alap írásmódom olyasmi, mintha a nyomtatott betűket ötvözném az írottakkal. Pl. az "s" betűt írottan írom, de az utánna következő a betűt meg már nyomtatottan. Lehet-e így írni a központi magyar felvételin? Köszönöm :D

2013. okt. 29. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:
mondjuk ha pont magyarbol akarsz felvetelizni es ilyen kezirasod van, sok jora ne szamits...
2013. okt. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kb. mindenhova kell magyar felvételi... És szépen írok, majdnem a legszebben az osztályban. Le is fotózhatom mi számít nálam a "csúnya" írásnak.....
2013. okt. 29. 16:26
 3/10 A kérdező kommentje:
[link] na szóval így írok. Nem mondanám rondának, bár ti tudjátok, döntsetek ti. Amúgy légyszíves a kérdésemre válaszoljatok, ne kritizáljatok stb.. Köszi :)
2013. okt. 29. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem sokat törődnek azzal, hogy pontosan milyen betűid vannak, ha amúgy tökéletesen olvasható az írásod. Nem kötelező az elsőben tanult gömbölyű betűkkel írni. Ha szép az írásképed, főleg nem kötnek bele.
2013. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van az írásod a kép alapján, csak arra vigyázz, hogy az utak rövid u. Külalakra tényleg szép, emiatt ne aggódj. Ami inkább kérdés, hogy elegendően gyorsan tudsz írni így?
2013. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben, már megijedtem h nem szabad így írni. Igen, nem mindig figyelek ilyen órákon a helyesírásra, de nyelvtanórán szoktam, szóval átlagosan jó a helyesírásom. :) Gyorsan tudok írni így, max egy kicsivel csúnyábban mint a képen, de az is teljesen olvasható. :D
2013. okt. 29. 16:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Hasonlóan írok, mint te. Egy magyartanár sem szólt még az írásomért.
2013. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem se :) csak anyukám szokta mindig felhozni, hogy ezt elfogják-e fogadni? Én mondtam neki, hogy szerintem igen, de mára teljesen elbizonytalanodtam, ezért kérdeztem meg :)
2013. okt. 29. 18:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez a kézírásod, ez fejlődött ki mostanra, ezen már nemigen, vagy csak nehezen tudsz változtatni. Egyébként nagyon szép a kézírásod, olvasható és igényes. :)
2013. okt. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. okt. 30. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!