Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vezetés és szervezés Msc,...

Vezetés és szervezés Msc, vagy Műszaki menedzser Msc? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Épp döntés előtt állok, és jól jönne pár jó tanács, hogy melyikkel érek többet. Jelenleg műszaki menedzser alapszak végzős hallgatója vagyok, és úgy hallottam, hogy a Vezetés és szervezés Msc-vel megbolondítva egy használható végzettségem lesz. Ellenben a Műszaki menedzser Msc-ről azt hallottam, hogy ugyan annyit ér, mint az alapképzés, vagy legalábbis nem sokkal többet. Tapasztalatok valakinek?

2013. okt. 29. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy döntöttél végül?

Kíváncsi lennék a tapasztalataidra

2017. febr. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Vezetés és szervezés MSc mellett döntöttem Emberi erőforrás menedzsment és szervezetfejlesztés szakirányon. Így végül HR-es lettem. Nem bántam meg.
2017. márc. 18. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!