Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz egy minimum...

Mennyire nehéz egy minimum 40%os érettségit írni matekból?

Figyelt kérdés
4-es 5-ös vagyok matekból,de a tudásomat csak gyenge hármasnak tartom:D A dolgozatok még most is úgy írjuk,hogy a tanár mellettünk áll,és diktálja hogy hogy oldjuk meg a feladatot.Lehetséges így akár egy gyenge hármast is összehozni majd az érettségin?
2013. okt. 31. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes az mint amilyennek mondják. Persze ha nem vagy biztos magadban tanulj. Ez az egy módja van a sikernek. 40% ? Az nem sok, nem ismerlek, de annyit szerintem bőven összeszedsz.
2013. okt. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hármas voltam matekból. Semmit nem tanultam az érettségire, nem volt szükségem a tárgyra továbbtanuláshoz, csak annyi érdekelt, hogy átmenjek. 86% lett (középszint természetesen).
2013. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Húúú....köszönöm a válaszokat,ezek kicsit megnyugtattak most:)
2013. okt. 31. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Én furának tarom, hogy sok embernek az az első gondolata, ha gondja van, hogy ide ír, ahelyett, hogy egy kicsit gondolkodna :D Persze ezt nem sértésnek szántam.


Egyszerűbb megnézni régebbi érettségi feladatsorokat, ha azokat meg tudod oldogatni, akkor nem lesz nagy probléma. 2006-tól biztosan fent vannak több helyen is az érettségi feladatsorok, s minden évben van őszi és tavaszi érettségi, szóval 16+ feladatsort meg tudsz írni.

2013. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40 százalék? Na ne viccelj... Nálunk tavaly a legrosszabbnak is, aki tényleg tök hülye volt matekból, annak is hatvanvalahány lett középszinten.
2013. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. nov. 1. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!