Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki kötelező olvasmánnyá...

Aki kötelező olvasmánnyá tette a Godotra várvát Beckett-től, az olvasta egyáltalán?

Figyelt kérdés
Én szeretem az irodalmat, de ez tök abszurd sztori, semmi értelme, káromkodnak is benne(oké, hol nem, de egy kötlezeő olvasmányban?). Most ezt komolyan minek kéne mindenkinek elolvasnia, mikor abszolút fárasztó és értelmetlen? Ennyi erővel éneken meg tanítsanak Marilyn Manson számokat, az is nagyon abszurd és fájdalmas.

2013. okt. 31. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokféle magyarázata, elemzése van, olvass el egy párat. Káromkodnak benne? Amikor Beckett megírta, baromira nem volt kötelező olvasmány :DD

Olvastam ennél durvábbakat, sőt, egyetemen olyan verseket olvasunk és dolgozunk fel, amelyekben konkrét közösülés van leírva...

2013. okt. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!