Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek mi a véleménye a XVII....

Kinek mi a véleménye a XVII. kerültei Czimra Gyula általános iskola alsós tagozatáról?

Figyelt kérdés
Az oktatás színvonala, a tanárok hozzáállása, a tanulók képességei érdekelnek első sorban, de bármilyen megjegyzést szívesen veszek.

2013. nov. 1. 14:29
 1/2 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Látom, hogy senki nem válaszolt a kérdésedre, viszont ha esetleg időközben szereztél információt vagy emellett az iskola mellett döntöttetek, hálás lennék, ha megosztanád velem.

Köszönöm!

2017. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire későn válaszolok, de azért írok:D

Teljesen átlagos a suli, programok egész jók szoktak lenni (pl. ha szombaton hivatalosan tanítási munkanap van, a suliban helyette mindig szerveznek csomó érdekes és sokszínű programot), a tanítás pedig mondanám, hogy tanár függő, de igazából nincs rossz tanár, szóval egyik sem olyan, hogy ne lehetne megtanulni az anyagot. Amikor még én jártam alsóba, az összes tanár hihetetlen aranyos és cuki volt, csak sajnos azóta nagyon sok új jött, róluk nem tudok semmit:/ viszont a tanítás főleg alsóban tényleg sokoldalú és érdekes:) remélem tudtam valamennyit segíteni:D

2018. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!