Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb suli a baross...

Melyik a jobb suli a baross (győr) vagy a krúdy (győr)?

Figyelt kérdés
Mindkét iskolát bejelöltem és még lehet változtatni a sorrenden. Mindkét suliban a kéttanítási nyelvű gimnáziumba mennék. A barossba előbbrébb vagyok de a Krúdyba is beszeretnék kerülni. Nem tudom hogy ha a krúdyba nem kerülnék be mekkora csalódás lenne mert igazából ink csak ezzel foglalkoztam és a barossal annyira nem. Szal szerintetek melyik a jobb suli és melyikbe érdemesebb bekerülni mert én eldönteni nem tudom mert különbséget nem tudok tenni a kettő között. Előre is köszi a válaszokat.

2013. márc. 12. 18:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
Mindkettőbe jó nők járnak. Én págiszos voltam, és nagyon szerettem a Baross mellett elmenni suliba menet és onnan jövet :)
2013. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocs de lány vagyok és nem a nők érdekelnek elsősorban hanem a képzése és menynire jó nem hülye válaszokta vagyok kiváncsi.
2013. márc. 12. 19:02
 3/19 anonim ***** válasza:

"menynire jó nem hülye válaszokta vagyok kiváncsi."


És segggfej is vagy ahogy látom. Jah nem bocs lány vagy. Akkor beképzelt kis kurrva.

2013. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
figyu ha elolvasod még párszor a kérdésemet lehet rájössz hogy nem erre voltam kíváncsi és nem tudom hogy ezért mér vagyok az?? o.O
2013. márc. 12. 19:06
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs de lány vagyok és nem a nők érdekelnek elsősorban hanem a képzése és menynire jó nem hülye válaszokta vagyok kiváncsi."


Ha jó suliba akarsz kerülni, akkor szerintem gyúrj még kicsit a magyar nyelvtanra és a helyesírásra :)

2013. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem mi a hiba bogárka?? nem nyelvtan órán vagyunk és nem a helyesírásra figyeltem de bocs ha böki a csőrödet
2013. márc. 12. 19:49
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem nyelvtan órán vagyunk"


Minden kötekedéstől függetlenül: Ez egy nagyon gyenge érv. Az Élet egy nagy nyelvtan óra. Többek között.

Ha ilyen szart raksz a munkáltatód elé (amit te mondatnak gondolsz) hányingert fog kapni és másnap kirúg. Nem égeti magát veled. Neki sem lesz indok, hogy nincs nyelvtanóra.

2013. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Te nagyon hülye vagy figyu 14éves vagyok szerinted 14évesen tökéletesen kell írni olvasni beszélni?? Vagy már egyszerre nyelvészprofesszor kell hogy legyek hogy megfeleljek neked???
2013. márc. 13. 19:47
 9/19 anonim ***** válasza:
Komolyan nyelvészprofesszori képességnek gondolod azt, hogy szimplán helyesen írsz?
2013. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Asszem kicsit lassú a felfogásod nem tudom hogy járhatsz a págiszba nem tudom én 5-ös vagyok nyelvtanból kiváncsi lennék te hányas vagy belőle.
2013. márc. 14. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!