Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet 100%-os középszin...

Hogyan lehet 100%-os középszintű matek érettségit írni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehetséges?
2013. nov. 2. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, sőt annyira nem nagy szám. Inkább szerencsén múlik, hogy nem nézel-e el véleltlenül valamit, nem írsz el valamit stb.


De ha megfelelően felkészülsz (gyakorlás, gyakorlás), akkor bárkinek van esélye 100%-t írni.

2013. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne lehetséges? Én 100%-ot írtam anno. Sőt, tesóm is. Meg azt hiszem az egyik barátnőm is.
2013. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem osztálytársam 100%-ot írt tavaly. Simán lehet, ha jó vagy matekból
2013. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

és ez nem csak matekból lehetséges ;)

én pl németböl írtam 98%-osatXD

2013. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mert pl. én képes vagyok elnézni dolgokat. Már elkezdtük fakton a készülődést, de mindig előfordul, hogy elszámolom, vagy figyelmetlenség miatt rossz számmal dolgozok tovább stb.

Meg azért 3 órán keresztül nehéz 100%-osan koncentrálni.

2013. nov. 2. 19:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ELTE matematikusi képzésére jártam, de most akarok felvételizni gazdasági területen BSc képzésre, ahova ugye számít a matematika. Így fogtam magam, elmentem "újraérettségizni" [én még a régi rendszerben érettségiztem], az egyik feladat az volt, hogy egy dobókockával dobva mekkora a valószínűsége, hogy hatvan osztóját dobjuk.

Triviális a válasz, a 2, a 3 és az 5 osztója a hatvannak. Gondoltam én. Aztán miután a beadás után átgondoltam a választ, rájöttem, hogy nem prímek kellenek :) Merthogy az 1, a 4 és a 6 is osztója a hatvannak :D:D

Szóval vannak dolgok, amelyekhez kicsit át kell kapcsolni az agyat, és totálisan "megérteni" mit is kérdeznek :D

2013. nov. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!