Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tovább szeretnék tanulni,...

Tovább szeretnék tanulni, csak még azt nem tudom, hogy hol?! Gondolkoztam a Corvinuson, de nem szeretnék diákhitelt felvenni, illetve gondolkoztam még azon is hogy esetleg óvónő, vagy ápolónő legyek. Hol tanulják tovább?

Figyelt kérdés

Jelenleg 11.es vagyok egy Közgazdasági Középiskolában Ügyviteli szakon. Szeretem, csak nem tudom hogy eltudnám magam képzelni titkárként. Mindenesetre érettségi után maradok elvileg +1 évre okj-s képzésre. Mindenképp Budapesten szeretnék tanulni! És már most elszeretném dönteni, hogy mi is legyek ha 'nagy leszek ' :)

17/L



2013. nov. 5. 12:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!