Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik középiskolát/gimnáziumo...

Melyik középiskolát/gimnáziumot ajánlanátok nekem? (Pest megye)

Figyelt kérdés

Pest megyei 8-os fiú vagyok.

Már lassan el kéne döntenem hova szeretnék menni továbbtanulni.

Az első 6 évben kitűnő voltam fél és év végén is, 7-ben félévkor 4db 4-esem lett (kémia,fizika,infó,angol (infóból volt 1db 4 és 1db 5-ös jegyem, arra lezárt 4-re...)) Év végén viszont kitűnő lettem, most félévkor is az ötös átlag a cél, de sajnos vannak elég csúnya jegyeim, de megpróbálok javítani. Alsóban rengeteg versenyen voltam, a legkiemelkedőbb a Rigó énekeljen Kárpát-medence-i környezetvédelmi csapatverseny, ahol: 1 osztályban 3., 2.-3.-4. osztályban 1., 5. osztályban 3., 6. osztályban 2., 7. osztályban 1. lettünk. Idén is indultunk.

Kollégiumba nem szeretnék menni! Ezek a foglalkozások amik megfordultak a fejemben: ügyész, menedzser, közjegyző. Ezek közül kettőhöz jogot kell tanulnom (úgy tudom), tehát egyetemre/főiskolára is szeretnék majd menni. A ceglédi Kossuth gimibe nem szeretnék menni!

Vonattal Budapest-Sülysáp-Tápiószele-Szolnok vonalon tudnék közlekedni, busszal pedig: Cegléd, Jászberény és talán Kecskemétre tudok bejárni.

Köszönöm, aki segít.



2013. nov. 5. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
bp: Eötvös, Kölcsey, Madách
2013. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Piarista Gimi
2013. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Budapest: Madách, Veres Pálné, Berzsenyi. :)
2013. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!