Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n TTIK-n Biosz szakos...

SZTE-n TTIK-n Biosz szakos hallgató vagyok első éves, mit tudok tenni, ha betegség miatt egy jó pár ZH-mon nem tudtam ott lenni és előreláthatólag még a TO-ra se tudok csak jövőhéten bemenni?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy rögtön csússzon az első félévem, vagy egyáltalán mit lehet ilyenkor tenni? Olvasgattam, hogy van olyan, hogy passzív félév, de ezt nem tudom már kérni, legalább is ez volt leírva, túl késő. Segítségeteket előre is K.öszönöm!

2013. nov. 6. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Pótzhk? Vagy szintén nem jók? Esetleg tanárokkal beszéld meg. Viszont ha nincsenek meg, akkor csúszol egy félévet.
2013. nov. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!