Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez jó eredmény középszinten...

Ez jó eredmény középszinten informatikából?

Figyelt kérdés

79% lett a gyakorlati része. Szóbelivel felhúzhatom még 83%-ra.

Nem kell sehova a továbbtanuláshoz, csak kell egy 5. tantárgy, és úgy döntöttem, hogy megcsinálom előrehozva.

9.-ben volt utoljára informatikám, most vagyok végzős.


2013. nov. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
az kva jó én 4 év infó után csináltam vagy 70% ot.
2013. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Jónak jó, hiszen ha ez lenne a végeredmény, négyest kapnál rá, az meg a "jó" osztályzat.
2013. nov. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Soha nem fogom megérteni ezeket a kérdéseket, hogy mégis mit várnak ilyenkor válasznak...Hogy fényezzük őket milyen jó lett? Na mindegy.


Véleményem szerint leginkább elfogadható...A középszintű informatika érettséginél nagyobb viccet még életemben nem láttam. Szerintem ha valaki kicsit nekirúgaszkodik, akkor egy hét felkészüléssel ír 100%-t (-2,3 mert elnéz pár apróságot), de négy hét felkészülés után igazán nem lehet gond 100 körülit írni.


Szóval 90% alatt nem valami szép teljesítmény infóból.

2013. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Útólsóval értek egyet!
2013. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90+-os emeltet írtam, szerintem még az is a poén kategória. Ha nem foglalkozol vele annyit akkor neked ettől még lehet eredmény, ne mások teljesítmény alapján ítéld meg.
2013. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!