Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Új hallgatói szerződés?...

Új hallgatói szerződés? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

2012-ben megkezdtem a tanulmányomat xy egyetemen. Aláírtam a hallgatói szerződést(sajnos). 2 aktív félévem volt, jelenleg passzív féléven vagyok. Egy félév 250e Ft-ba kerülne nekem de államis vagyok viszont ki akarok iratkozni és a szerződés szerint 125 eFt-ot mivel az első félév nem számít.(azaz a képzési költség 50% kell visszatérítenem a "Magyar Államnak"). Kiküldtek egy levelet 250e Ft-ról. Mi a búbánatos lópikula folyik itt?

Előre is köszönöm a hozzászólásokat, segítséget.



2013. nov. 7. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Kitől jött a levél?

Dékáni Hivatal?

2013. nov. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha "államin" vagy, akkor nincs tandíj.

Ha még nem iratkoztál ki, nem kérhetik most a pénzt

2013. nov. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehet valamit "elnéztek"-
2013. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már megvolt a két aktív féléved, akkor mindkettőnek a felét ki kell fizetned,az első is számít. Csak abban az esetben nem kellett volna az elsőért fizetned, ha még akkor kiiratkozol. Így viszont már minden aktív félévért fizetni kell. De lehet részletfizetést is kérni.
2013. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh basssssssssszus :( Értem, köszönöm a választ.
2013. nov. 11. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!