Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki írna valamilyen katonai...

Valaki írna valamilyen katonai főiskolát? Esetleg egyetemet?

Figyelt kérdés
Hülye vagyok még ezekhez, jövőre kezdem a katonai alapismereteket, csak azért már nézelődöm. Tehát, ha jól tudom 2012-ben megszűnt a ZMNE, utána lett a NKE azaz Nemzeti Közszolgálati Egyetem, van még a Szentendrei katonatiszti? ugye?:D Ha valakinek van kedve felvilágosíthatna. Meg melyikbe érdemesebb menni? Rendészeti, Honvédelmi gimibe járok Derecskén

2013. nov. 9. 19:51
 1/3 anonim válasza:

én úgy tudom, hogy csak az NKE van... Szentendrén csak alapkiképzés van, aztán szakosodhatsz illetve tanulhatsz tovább (ott): "Az MH Altiszti Akadémia a Magyar Honvédség egyetlen képzésre és kiképzésre, át-és továbbképzésre szakosodott dandár jogállású katonai szervezete. Alapfeladatként végzi a honvéd altiszt-jelöltek iskolarendszerű képzését, a szerződéses katonák egységes katonai alapkiképzését, valamint katonai át-és továbbképzéseket."

mint mondtam nem vagyok benne biztos, de szerintem csak az NKE van. :/

de szerintem nézz utána a honlapokon :)

2013. nov. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

én úgy tudom, hogy csak az NKE van... Szentendrén csak alapkiképzés van, aztán szakosodhatsz illetve tanulhatsz tovább (ott): "Az MH Altiszti Akadémia a Magyar Honvédség egyetlen képzésre és kiképzésre, át-és továbbképzésre szakosodott dandár jogállású katonai szervezete. Alapfeladatként végzi a honvéd altiszt-jelöltek iskolarendszerű képzését, a szerződéses katonák egységes katonai alapkiképzését, valamint katonai át-és továbbképzéseket."

mint mondtam nem vagyok benne biztos, de szerintem csak az NKE van. :/ szerintem a szentendrei "iskolán" mindenkinek, aki ezt a pályát választotta, át kell esnie...

de szerintem nézz utána a honlapokon :)

2013. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
bocs, kétszer ment :/
2013. nov. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!