Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépészmérnöknek tanulok, hogy...

Gépészmérnöknek tanulok, hogy lehetne ezt összehozni valami katonai pályával? Ha sikerül elvégezni ezt, utána milyen sulit ajánlotok, ha valamilyen katonai mérnök szeretnék lenni, vagy hogy lehet ott elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Húúú...Ezen én is sokat töprengtem.Én is gépész leszek és én is valamilyen harcászati dologgal foglalkoznék szívesen.Leginkább a repüléstecnikával.

Ha ilyent akarsz tanulni,akkor azt a Bolyain oktatják Had és Biztonságtechnikai Mérnök néven.

Én eltértem ettől,mert vannak rokonaim,ismerőseim,akik az itthoni repölőiparban tevékenykednek és kiábrándító,amit mondtak róla.

De ettől függetlenül más területek még lehetnek jók.De szerintem egy valóban elhívatott mérnöknek nem pálya a MH.

2011. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bemész a hadkiegre,elmondod a szándékod és ott ők tájékoztatni fognak.
2011. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2012. jan. 24. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!